0 2 min 5 miesięcy

Zapraszamy na imprezę Mikołajkową połączoną z Kiermaszem Bożonarodzeniowym, która odbędzie się 15 grudnia w godzinach od 14.00 do 18.00 na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Tucholi.

W środę 15 listopada Starosta Tucholski Michał Mróz wraz ze Skarbnikiem Powiatu Tucholskiego Zofią Łącką oraz Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi Anną Goźlińską odwiedzili firmę Pralinki Pomorskie. Pan Markus Langner jak zwykle z uśmiechem przyjął gości, oprowadził ich po zakładzie i opowiedział, jak od podstaw powstają wszystkie przepyszne słodkości. Podczas wizyty podjęte też zostały tematy bieżących potrzeb i problemów funkcjonowania przedsiębiorców oraz ważnych społecznie spraw, m.in. wsparcie działań prowadzonych na rzecz dzieci w pieczy zastępczej i osób niepełnosprawnych z powiatu tucholskiego.

Pan Markus zgodził się objąć Patronat Honorowy nad organizowaną przez Powiat Tucholski i PCPR w Tucholi imprezą Mikołajkową połączoną z Kiermaszem Bożonarodzeniowym, która odbędzie się 15 grudnia w godzinach od 14.00- 18.00 na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Tucholi.

Szczegóły już wkrótce, ale będzie kolorowo, wesoło i słodko i już dzisiaj na to wydarzenie Państwa serdecznie zapraszamy!


(red.)

tucholski.pl

Św. Mikołaj z Elfami już przygotowują warsztaty i pakują słodkie upominki:-)!