Aspirant Tomasz Kozielecki najlepszy w KRAJU!

Estimated read time 2 min read

Specjalnego zdziwienia nie ma, od lat zwracamy uwagę na tego policjanta i jego wyjątkowe umiejętności, a te doceniono w sposób specjalny.

Aspirant Tomasz Kozielecki przewodnik psów policyjnych z Tucholi, który zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej finału XX Mistrzostw Kynologicznych Policji, osobiście odebrał gratulację od I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. Inspektor Mirosław Elszkowski życzył policjantowi oraz jego pupilowi dalszych sukcesów na ścieżce służbowej kariery. Do życzeń oraz gratulacji dołączył się Starosta Tucholski Michał Mróz oraz Komendant Powiatowy Policji w Tucholi nadkomisarz Marcin Szulczyk.

We wrześniu br. w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach odbyły się XX. Kynologiczne Mistrzostwa Policji. Po czterech dniach zmagań na podium stanęli najlepsi policjanci-przewodnicy psów służbowych w kraju, którzy przystąpili do rywalizacji w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Aspirant Tomasz Kozielecki po raz kolejny sięgnął po laur zwycięstwa i wraz ze swoim nowym psem o imieniu Radin zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej finału XX Mistrzostw Kynologicznych Policji i IV miejsce drużynowo.

Wczoraj (21.11.2023r) w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Mirosław Elszkowski oraz Starosta Tucholski Michał Mróz spotkali się z najlepszym przewodnikiem psów policyjnych w kraju. W spotkaniu uczestniczył również Komendant Powiatowy Policji w Tucholi nadkomisarz Marcin Szulczyk wraz ze swoim zastępcą oraz naczelnicy i kierownicy wydziałów oraz komórek tucholskiej jednostki.

Inspektor Mirosław Elszkowski pogratulował policjantowi osiągniętego wyniku oraz życzył dalszych sukcesów na ścieżce kariery służbowej. Jednocześnie podkreślał, że jego ogromne osiągnięcia są wynikiem ciężkiej pracy oraz zamiłowania do zwierząt. Do życzeń dołączył się również Komendant Powiatowy Policji w Tucholi oraz Starosta Tucholski. Na ręce funkcjonariusza zostały przekazane listy gratulacyjne. Zaszczytni goście nie zapomnieli również o Radinie, który otrzymał od nich drobne smakołyki.


(red.)

Mat. nadesłane.

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza