Gmina Kęsowo miejscem dla ludzi z pasją!

Estimated read time 2 min read

Po tej informacji w naszej redakcji zapanowała euforia, po tylu latach doczekaliśmy chwili, gdy jedna z gmin wzięła swój los w swoje ręce i stworzyła swoistą mapę, na której umieszczono najcenniejszych z cennych – ludzi z pasją. Do takie promocji od lat namawialiśmy wszystkie gminy, ale tylko gmina Kęsowo wykorzystała właściwą chwilę i zainwestowała w… niezwykłych ludzi. Co to oznacza dla tej krainy? Turyści docenią, rzecz pewna. Kto wie, może wreszcie inne gminy skorzystają z tego wzorca? Oby…

Generalnie jest tak, gminy wydają pieniądze na promocję, ale można odnieść wrażenie, że wyspecjalizowane komórki promocyjne znają się na tym, jak… astronom na sernikach. Co jest najistotniejsze w tej branży? To proste, odrobina polotu, wiedzy i wyczucia. Tego nam w tym wszystkim brakowało i to od lat!

Na szczęście są ludzie, którzy mają przysłowiową głowę miedzy ramionami i korzystają z tego, co daje im los, a ten dla odważnych bywa niezwykle hojny. Świetnie zrozumiał to wójt gminy Kęsowo oraz dzielna załoga miejscowego Wiejskiego Domu Kultury w Kęsowie realizując niezwykły projekt.


(red.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza