SPOTKANIE OPŁATKOWE W TUCHOLSKIEJ KOMENDZIE

Estimated read time 1 min read

W miejscowej komendzie Policji odbyło się spotkanie wigilijne. Dla policjantów oraz zaproszonych gości była to okazja do złożenia sobie wzajemnych życzeń świątecznych oraz noworocznych.

Kierownictwo, funkcjonariusze oraz pracownicy tucholskiej Policji zebrali się wczoraj (20.12.2023r.) na tradycyjnym przedświątecznym spotkaniu. W uroczystości wzięli udział także: ksiądz Grzegorz Kielas, Burmistrz Tucholi Pan Tadeusz Kowalski, zzłonek Zarządu Powiatu Tucholskiego Pan Waldemar Kierzkowski, przedstawiciele lokalnych NSZZP i NSZZPP oraz policyjni emeryci.

Komendant Powiatowy Policji w Tucholi nadkom. Marcin Szulczyk życzył wszystkim funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz przybyłym gościom bezpiecznych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i szczęścia w nadchodzącym 2024 roku. Do życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście. Po tych ciepłych słowach wszyscy obecni na spotkaniu przełamali się opłatkiem by wzajemnie złożyć sobie świąteczno–noworoczne życzenia.

Spotkanie przebiegało w świątecznej atmosferze. Słowa życzliwości, serdeczności i szczerości krążyły wśród gości, policjantów i pracowników tucholskiej komendy.


(red.)

Mat. nadesłane.

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza