OFICJALNE MIANOWANIE KOMENDANTÓW KPP W TUCHOLI

Estimated read time 2 min read

Lepiej późno, niż później, ale tradycji stało się zadość. Bez mediów w zaciszu komendy odbyła się dzisiaj uroczystość mianowania Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi oraz jego zastępcy. Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi powołano inspektora Pawła Zawadę. Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego w Tucholi został podinspektor Radosław Kryczka.

Dzisiaj (09.07.2024 r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbyło się uroczyste mianowanie Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi oraz Jego Zastępcy. W uroczystej zbiórce uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak, kadra kierownicza tucholskiej jednostki oraz przedstawiciele służb mundurowych i pracownicy Policji.

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi powołano inspektora Pawła Zawadę. Jego Pierwszym Zastępcą został podinspektor Radosław Kryczka. Rozkazy personalne, oficerom powołanym na stanowiska, wręczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak, który życzył wielu sukcesów i satysfakcji z realizacji zadań.

Komendant Powiatowy Policji w Tucholi podziękował inspektorowi Marcinowi Woźniak za zaufanie i możliwość dowodzenia jednostką. Słowa podziękowania skierował również do nadkomisarza Marcina Szulczyka, który ustępując z funkcji objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim.

Głos na spotkaniu zabrał również nadkomisarz Marcin Szulczyk, który dziękował kadrze kierowniczej tucholskiej jednostki, policjantom oraz pracownikom cywilnym za dotychczasową, długoletnią współpracę i gratulował objęcia nowych stanowisk inspektorowi Pawłowi Zawadzie oraz podinspektorowi Radosławowi Kryczce.

Miejmy nadzieję na to, że zmiany będą miały wpływ na poziom bezpieczeństwa obywateli, którzy już czują się zagrożeni.

Czytaj: Spadek poczucia bezpieczeństwa i kolejne akty wandalizmu w Tucholi


(red.)

Źródło: KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza