Jest okazja! Oznakuj swój rower!

Estimated read time 1 min read

Tucholscy policjanci zapraszają na akcję znakowania rowerów. Wszyscy chętni, którzy do dnia 27.05.2021r. zarejestrują się telefonicznie, będą mogli w dniu 29.05.2021r. przyjść do Komendy Powiatowej Policji w Tucholi, gdzie ich jednoślad zostanie oznakowany.

Akcje znakowania rowerów mają na celu zminimalizowanie ryzyka kradzieży rowerów. Znakowany rower trudniej sprzedać, sama rejestracja roweru w policyjnej bazie ułatwia szybkie ustalenie właściciela roweru. Znakowanie naszego jednośladu odbywa się poprzez naniesienie specjalnego numeru na ramę i wprowadzenie go do policyjnej bazy danych. Najbliższa akcja znakowania rowerów w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbędzie się w dniu 29.05.2021r., w godzinach 09:00 – 13:00.

W związku z ciągle trwającym stanem epidemii związanym z wirusem COVID 19, konieczne jest wcześniejsze umówienie telefoniczne. Zapisy na znakowanie rowerów można rezerwować do dnia 27.05.2021r, pod numerem telefonu:  47 752 32 79. Na znakowanie rowerów należy przyjść z dowodem osobistym. W przypadku dzieci konieczna jest obecność dorosłego opiekuna. Znakowanie roweru jest bezpłatne.

Tucholscy funkcjonariusze zachęcają do skorzystania z akcji znakowania rowerów.


(red.)

KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza