Wystrzałowa Sobota w Plaskoszu

Estimated read time 2 min read

Dzisiaj w Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych im. Jana Wendy w Plaskoszu k/Tucholi odbyła się całodniowa Wystrzałowa Sobota. I rzeczywiście, huku wystrzałów nie brakowało pośród innych imprez, które tam właśnie się odbywały.

Większość z nich zarejestrowaliśmy, ale były i takie, które można było obejrzeć wyłącznie z góry, aby nie narażać sprzętu na zanieczyszczenie kurzem. Niestety, warunki nie sprzyjały temu, by skorzystać z dronów. Całość imprezy zakończył występ zespołów muzycznych na scenie, którą udostępnił TOK.

Można było wypocząć, skorzystać z kuchni i pobawić się narzędziami, których posiadania zabrania nam kolejny rząd. Niemniej, warto odwiedzać tę strzelnicę i to regularnie, aby nabrać wprawy w posługiwaniu się bronią, zwłaszcza teraz. Ceny są niskie, a sprzęt bardzo dobry, co ważne, wszystko odbywa się pod czujnym okiem instruktorów, rzeczywiście, znakomitych fachowców. Co nas najbardziej zainteresowało? Oczywiście stoisko żołnierzy WOT-u, z którymi ucięliśmy sobie dłuższą pogawędkę. Serdecznie pozdrawiamy żołnierzy i ich dowódcę, którego za chwilę poznamy.

<<<<<<<<>>>>>>>>>>


(red.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza