Konferencja prasowa starostwa – cz5

Estimated read time 2 min read

6 września 2021 r o godzinie 9:00 w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Tucholi, odbyła się konferencja prasowa, której gospodarzem było Starostwo Powiatowe w Tucholi.

Poświęcono ją:

  • wnioskom złożonym przez Powiat Tucholski  do Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na remonty dróg powiatowych,
  • bieżącej działalności Zarządu Dróg Powiatowych,
  • Tygodniowi Zrównoważonego Transportu Publicznego,
  • różnym sprawom bieżącym.
  • Przed nami część piąta konferencji, którą zarejestrowała nasza telewizja. Jest ważna, zwłaszcza dla mieszkańców Wierzchucina, którzy borykają się z droga pomiędzy ich miejscowością, a Błądzimiem. Daliśmy szansę wypowiedzi Państwa radnemu, który ustosunkował się do sytuacji, biorąc pod uwagę inwestycję PKP. Prócz tego poznajmy faktyczny stan stosunków pomiędzy naszym starostwem, a Urzędem Marszałkowskim, który traktuje nasz region w sposób „niepowtarzalny”…

Teraz po poznaniu całości materiałów, który podzieliliśmy na aż pięć części , wspólnie zastanówmy się nad tym, jakie możliwości ruchów ma Starostwo Powiatowe w Tucholi wobec roszczeniowych postaw mieszkańców, którzy żądają natychmiastowego przeprowadzenia inwestycji? Takie cuda bywają wyłącznie w baśniach lub w politycznych ustawkach nieobliczalnych ludzi chorych na władzę i wpływy.


(red.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza