0 2 min 2 lata

Dzięki stronie rządowej: pomagamukrainie.gov.pl można wesprzeć uchodźców, zapewnić im schronienie lub inną pomoc np. zorganizować konwój humanitarny.

Pomoc realizowana jest poprzez wypełnienie online prostego formularza zgłoszeniowego, formularza przekroczenia granicy polsko-ukraińskiej dla transportu ciężarowego z pomocą humanitarną itd. Aby wysłać formularz potrzebujesz profilu zaufanego. Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Umożliwia on złożenie podpisu zaufanego. Założenie profilu zaufanego można zrealizować w różny sposób nie wychodząc z domu lub też składając wniosek online i potwierdzić w punkcie potwierdzającym.  Taki punkt znajdziesz m.in. w Urzędzie Skarbowym w Tucholi.

W celu sprawnego i szybkiego załatwienia sprawy skorzystaj z usługi
 ,,Umawianie wizyt” –  na stronie: https://www.kujawsko-pomorskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-tucholi lub telefonicznie pod numerem telefonu: + 48 52 336 33 10.

Urząd Skarbowy w Tucholi służy też pomocą w zakresie obsługi i wsparcia podatników w tym obywateli Ukrainy oraz ich płatników (obecne oraz przyszłe zakłady pracy) w prawidłowym wykonywaniu obowiązków podatkowych.

Zapraszamy do skorzystania  z naszych usług w tym do składania zeznań podatkowych w formie elektronicznej za pomocą usługi Twój e-Pit – dostępnej na stronie www.podatki.gov.pl.


(red.)

Mat. nadesłane.