Partnerzy. ŚWIĘTO POWIATU CHOJNICKIEGO

Estimated read time 1 min read

W ubiegłą sobotę (22.07.2023 r.) w Parku 1000-lecia odbyły się uroczyste obchody z okazji 25-lecia Powiatu Chojnickiego. Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów pojawiła się strefa służb mundurowych. Miejscowa jednostka wojskowa przygotowała sporo atrakcji dla mieszkańców.

Tegoroczne Święto Powiatu Chojnickiego obfitowało w liczne atrakcje, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Należała do nich m.in. strefa dla służb mundurowych, w której żołnierze 34 Chojnickiego batalionu radiotechnicznego zaprezentowali pracę stacji radiolokacyjnej NUR-15M oraz namiot promocyjny.

Radiotechnicy przedstawili podstawowe zadania realizowane przez wojska radiotechniczne, omówili funkcjonowanie Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej w naszym batalionie. Służba w wojsku stwarza wiele możliwości, w tym: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, osobisty rozwój oraz szeroki wachlarz specjalizacji zawodowych co sprawia, że zainteresowanie służbą wojskową jest coraz większe. Dodatkowo podczas całej imprezy w strefie gastronomicznej na uczestników czekała pyszna wojskowa grochówka.

Chojniccy radiotechnicy zawsze chętnie biorą udział w działaniach promocyjnych.


(red.)

Mat. 34brt.wp.mil.pl

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza