0 2 min 5 miesięcy

Witamy w tucholskim Powiatowym Urzędzie Pracy! To swoiste zaproszenie dotyczy tych, którzy oferują pracę i dla tych, którzy jej poszukują. Drugo odcinek naszego cyklu słowami Pani wicedyrektor Anny Muchy odpowiada na kolejne fundamentalne pytania. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i przeczytania ważnych informacji oraz ofert!

Powiatowy Urząd Pracy (PUP) w Tucholi ma dla Państwa ciekawe propozycje. Umieszczamy je na plakatach.
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu oraz Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia mają zaszczyt zaprosić Państwa na Kujawsko-Pomorskie Targi Pracy w Toruniu, które odbędą się 8 listopada 2023 r. w godz. 10:00 – 14:00 na terenie Areny Toruń przy ul. gen. J. Bema 73/89.
W ramach Targów będzie można porozmawiać z przedstawicielami polskich oraz zagranicznych firm, sprawdzić oferty pracy z kraju i zagranicy, skonsultować z doradcami zawodowymi dokumenty aplikacyjne oraz uzyskać informacje na temat warunków pracy w Polsce i Europie.

Więcej informacji na temat sieci EURES można znaleźć klikając na poniższy link:

EURES (europa.eu)

Dla osób poszukujących pracy w ramach programu EURES Targeted Mobility Scheme szczegóły można znaleźć klikając poniższy link:

EURES Targeted Mobility Scheme (europa.eu)

 

Propozycja druga

Dotyczy tych wszystkich, którzy marzą o niezależności, a tę w ich mniemaniu daje coś własnego, niepowtarzalnego. Aby spełnić to marzenie należy odnaleźć dla siebie niszę, a w tym mogą specjaliści z naszego urzędu i pomogą całość wdrożyć w życie!

NAJNOWSZE PROPOZYCJE PRACY

POZOSTAŁE PROPOZYCJE PRACY DOSTEPNE

TUTAJ


DAJ SOBIE SZANSĘ! Odc1 „Czym zajmuje się Powiatowy Urząd Pracy?”

(red.)

Materiał przy współpracy z tucholskim PUP-em.