Burmistrz Tucholi gościł dzisiaj grupę młodych zawodników Pogoni Szczecin

Estimated read time 1 min read

Wybrali Tucholę, bo jest atrakcyjna pod względem warunków do uprawiania sportu. Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski gościł dziś (25.01) grupę młodych zawodników Pogoni Szczecin wraz z trenerem Markiem Waniewskim.

Młodzież przebywa w naszym mieście na obozie sportowym, przygotowując się do rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

„O wyborze Tucholi zdecydowały władze naszego klubu. Osobiście jestem tu po raz pierwszy i muszę przyznać, że macie świetne warunki i zaplecze sportowe dla organizacji takich obozów, jak nasz. Są kompleksowe pod każdym względem. A do tego bardzo miła obsługa. Dziękujemy panu burmistrzowi za tak gościnne przyjęcie naszego zespołu” – powiedział trener Marek Waniewski.

Młodzi piłkarze ze Szczecina rozegrali już kilka sparingów z zawodnikami Tucholanki. Zainteresowanie meczami było ogromne.

„To świetna okazja do integracji” – podkreślił trener Pogoni Szczecin.

– Cieszy mnie, że nasze miasto i baza sportowa, o której rozwój dbamy zyskuje na popularności. Goście są u nas zawsze mile widziani – mówi burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

Goście zostają w stolicy Borów Tucholskich do najbliższej soboty.


(red.)

FB magistrat

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza