SPOTKANIE Z PIEŚNIĄ I SŁOWEM W GOSTYCYNIE /mat. Marcin Kiedrowski

Estimated read time 2 min read

Jeśli słowo potrafi zachwycić, a muzyka wzruszyć to można powiedzieć, że niedzielne spotkanie w gostycyńskiej świątyni z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego było wyjątkowe.

To była nasza wspólna, duchowa podróż w przestrzeń, w której zapomnieliśmy na chwilę o codziennych troskach. Wspólna podróż Was drodzy słuchacze, którzy zechcieliście być z nami. Wspólna podróż przez pełną zadumy poezję Marka Sassa.

Wspólna podróż przez pełen oddania śpiew chóru Św. Józefa  z Raciąża z jego solistą i gitarzystą Michałem Gierszewskim. Wspólna podróż z brzmieniem gitary klasycznej Anny Kiedrowskiej-Blaumann, która w ducie z poezją stanowiła  jedną piękną całość. Dziękuję za pomysł Pani Renacie Bonnie, zorganizowanie poczęstunku Paniom z Caritasu  oraz gospodarzowi świątyni ks. Ireneuszowi Machutowi.

Wdzięczny dyrygent chóru Marcin Kiedrowski.

***

Występ znanego zespołu chórzystów jak zawsze był wyjątkowy, a zaproszenie do udziału pana Marka Sassa,to już prawdziwy majstersztyk. Jak wyszło? Na to pytanie odpowie nam dwunastoletni Dominik Kwaśniewski, który przygotował swoją relację.

Dominiku, dzisiejszego wieczoru Ty tutaj rządzisz.


(red.)

Mat. nadesłane przez p. Marcina Kiedrowskiego.

Fot. i film: Dominik Kwaśniewski

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza