Nowy komendant tucholskiej KPP

Estimated read time 2 min read

W Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbyła się uroczysta zbiórka dotycząca zmian kadrowych. W spotkaniu uczestniczył pełniący obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak.

O zmianach kadrowych w tucholskiej POLICJI szeroko rozpisywaliśmy się wczoraj, a dzisiaj?

Dzisiaj (16.05.2024r.) w Izbie Tradycji tucholskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka dotycząca zmian kadrowych. W spotkaniu uczestniczył pełniący obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak, inspektor Paweł Zawada pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi, młodszy inspektor Klaudia Ryczek Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi oraz policjanci i pracownicy miejscowej jednostki.

Pełniący obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak podziękował policjantom oraz pracownikom tucholskiej jednostki za dotychczasową służbę i pracę. Życzył także nowemu Komendantowi wielu sukcesów i satysfakcji na powierzonym mu stanowisku służbowym.

Inspektor Paweł Zawada podziękował za zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej wywiązywać się z powierzonych mu obowiązków, dbając o utrzymanie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu tucholskiego.


(red.)

Na pdst. KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza