„Płynie czas” – recital Dariusza Krygowskiego

Estimated read time 1 min read

Dariusz Krygowski – urodził się 21 lipca 1990 roku w Tucholi. Po ukończeniu szkoły średniej w Zespole Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi podjął studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku wychowanie fizyczne.


Ukończył studia podyplomowe edukacja dla bezpieczeństwa oraz nauczanie muzyki w szkole. Bogatą przygodę z muzyką jako solista rozpoczął w szkole podstawowej, dalej kontynuował w gimnazjum, w Tucholskim Ośrodku Kultury oraz w Wojewódzkim Ośrodku Kultury i Sztuki „Stara Ochronka” w Bydgoszczy. Laureat licznych festiwali i przeglądów piosenki, uczestnik warsztatów piosenkarskich, koncertów okolicznościowych, imprez artystycznych organizowanych w regionie, kraju, a także za granicą.
W gimnazjum i przez kolejne trzy lata śpiewał w zespole „Allegro” pod kierunkiem Piotra Czarneckiego. Po ukończeniu szkoły średniej założył działalność muzyczną. Zawodowo pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty-Połczyńskiego w Tucholi.


(red.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza