Kategoria: MYŚL O PRZYSZŁOŚCI!
POLICJANCI DEBATOWALI Z SENIORAMI
Wczoraj (20.11.2023r.) w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostycynie odbyła się debata społeczna pn. „Świadomy Senior = Bezpieczny Senior”. Mieszkańcy czynnie w niej uczestniczyli.
Wczoraj (20.11.2023r.) w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostycynie odbyła się debata społeczna pn. „Świadomy Senior = Bezpieczny Senior”. Mieszkańcy czynnie w niej uczestniczyli.