BURMISTRZ TUCHOLI O GRANTACH PPGR

Estimated read time 1 min read

Na te informacje czeka spore grono, magiczne słowa – sprzęt komputerowy, kiedy trafi do rąk oczekujących? Oddajemy głos burmistrzowi Tucholi.

Szanowni Państwo!

Informuję, że gmina Tuchola pozyskała grant w wysokości 2 085 900,00 zł na realizację projektu pn. „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”.

Program został sfinansowany ze środków unijnych, a wniosek gminy Tuchola znalazł się na 1. miejscu w województwie kujawsko-pomorskim pod względem przyznanego dofinansowania i na 7. miejscu w kraju. Po zakończonej weryfikacji Państwa oświadczeń gmina planuje zakup 506 laptopów, 68 komputerów stacjonarnych oraz 15 tabletów.

W związku z powyższym informuję, że gmina Tuchola przystąpi do procedury przetargowej celem wyłonienia dostawcy sprzętu, który następnie zostanie przekazany na Państwa własność. Jeśli dalsza realizacja projektu będzie postępować bez opóźnień, pierwsze sprzęty będą Państwu przekazywane na przełomie miesięcy kwiecień/maj.

O terminie przekazania sprzętu będą Państwa informować telefonicznie pracownicy Urzędu Miejskiego w Tucholi odpowiedzialni za realizację projektu.

Tadeusz Kowalski
Burmistrz Tucholi


(red.)

tuchola.pl

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza