GROMEE gwiazdą 64. Dni Borów Tucholskich!!!

Estimated read time 3 min read

Jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów, twórca wielu znanych przebojów i reprezentant naszego kraju w Eurowizji (2018 r.) wystąpi 22 lipca br. (sobota) podczas finału 64. Dni Borów Tucholskich.

Gromee – twórca muzyki dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych w Polsce. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów.

Wśród jego wielkich hitów wspomnimy „Light Me Up” z Lukasem Meijerem, „Worth It”, w którym śpiewała Asdís, „Cool Me Down”, gdzie gościnnie zaśpiewała gwiazda europejskiej dance music INNA, „Send My Your Love” z Antonią. Aktualnie na listach przebojów w Europie Gromee pojawił się z Iraidą i podbijają serca słuchaczy singlem „Don’t Stop the Party”.

22 lipca br. w Tucholi król polskiej muzyki tanecznej wystąpi z towarzyszeniem świetnej wokalistki i zespołu fantastycznych muzyków. Po raz pierwszy na Dniach Borów Tucholskich zobaczycie, jak zabrzmi klubowa muzyka połączona z dźwiękami gitary i perkusji. Szykuje się także multimedialne show, którego nie możecie przegapić

Już dziś na to wydarzenie zaprasza burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

„W historii naszego święta regionu gościliśmy już prawie wszystkich znanych i kultowych wręcz wykonawców polskiej sceny muzycznej. W tym roku postawiliśmy na gwiazdę muzyczną dla młodszego pokolenia, jednak nie zapominamy też o nieco starszych odbiorcach. Myślę, że w programie Dni Borów Tucholskich i Imprez Lata każdy znajdzie coś dla siebie” – podkreśla burmistrz.

W czwartek (13.04) odbyło się posiedzenie Komitetu Organizacyjnego 64. DBT, podczas którego przedstawiony został ramowy program letnich wydarzeń w stolicy Borów Tucholskich i jej okolicach.

Oprócz sobotniego (22.07) występu Grommee’go, mieszkańcy i goście będą mogli wziąć udział w koncertach zespołów The Postman (Beatlesi z Polkowic w repertuarze Wielkiej Czwórki z Liverpoolu) i Queen’s Champions (największe przeboje zespołu Queen w wykonaniu muzyków ze Szczecina), które zaplanowano na piątek, 21 lipca br. Na uczestników czekają zatem kultowe przeboje dwóch z najbardziej znanych i lubianych zespołów zagranicznych. Kontynuowane będą też szanty nad jeziorem Głęboczek w Tucholi. Te odbędą się w niedzielę (23.07).

W programie nie zabraknie także imprez, które mają już swoją renomę i od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To między innymi Wystawa Pojazdów Zabytkowych, Festiwal Muzyki Myśliwskiej im. Piotra Grzywacza, Dzień Folkloru Borowiackiego czy Historyczny Pochód Borowiaków. Sporo będzie również propozycji ze sfery sportu, jak choćby Mila Tucholska, Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt czy turniejów piłki siatkowej.

Jednak to nie wszystko. Cały program wydarzeń zostanie opublikowany na początku maja.

A tymczasem podrzucamy  jeden z klipów Gromee’go.


(red.)

FB gminy Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza