Naszym Widzom i Czytelnikom

Estimated read time 2 min read
Szanowni, przed nami najpiękniejsze święta w roku, cieszymy się nimi, niestety w większości sprzedajni, prymitywni i rządni synekur politycy wszystkich szczebli od krajowych po unijne, próbują nam ten wyjątkowy czas zepsuć.

Jest się czym przejmować, to prawda, ale zapomnijmy o nich przez te kilka dni i cieszmy się sobą i zasadą, że do póki nie padnie pierwsza salwa…, zażywamy do woli ŚWIĄT i dobrodziejstw z nimi związanych.
Na większość spraw mamy wpływ wyłącznie podczas wyborów, to zły czas, ale przed nami inne wybory, dużo ważniejsze, bo te dotyczące naszych spraw i postępowania. Nie dajmy się poróżnić przy świątecznym stole i wspólnie dbajmy o POLSKĘ na swój sposób. Tylko takie postępowanie czyni nas wolnymi, a politycy?
Są jak chwasty, sami się zagłuszą i znikną. Wyłączmy telewizory, radia, czytajmy, rozmawiajmy, kontaktujmy się nie w przestrzeni internetowej, a w kafejkach, barach, restauracjach, „na żywo” i bądźmy razem. A kiedy przyjdzie Państwu do głowy obejrzeć ruchome obrazki na ekranie, zawsze można włączyć nasz kanał filmowy.
Zdrowia, radości i wolności. Najlepszych ŚWIĄT!

AKTUALNOŚCI TELEWIZJI TOKiS-PRESS

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza