0 2 min 3 lata

Wystartowały zapisy na rajd rowerowy w Bydgoszczy, który odbędzie się 7 sierpnia. Zainteresowanie jest duże, dlatego chętni muszą się spieszyć. W sierpniu fani dwóch kółek będą mogli spróbować swoich sił jeszcze w Dobrzyniu nad Wisłą (powiat lipnowski) i Toruniu.

– Coraz częściej wybieramy jazdę na rowerze jako główną formę aktywnego wypoczynku. To doskonały sposób na poznawanie urokliwych zakątków naszego regionu. Zachęcam do udziału – zaprasza marszałek Piotr Całbecki.

Za nami już dwa rajdy w cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery”, podczas których uczestnicy pojechali otoczonymi jeziorami i lasami trasami w rejonie Brodnicy i Kruszwicy (powiat inowrocławski). Tym razem cykliści mają pokonać 18 km miejskimi szlakami Bydgoszczy. Chętni muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy. Limit uczestników to 300 osób, na pierwszych 200 zarejestrowanych czekają bezpłatne pakiety startowe, zawierające m.in. pamiątkową chustę i talon na posiłek. Przygotowano też konkursy z nagrodami.

Terminy kolejnych rajdów:

  • Bydgoszcz – 7 sierpnia
  • Dobrzyń nad Wisłą (powiat lipnowski) – 14 sierpnia
  • Toruń – 28 sierpnia

Dostępna jest specjalna aplikacja, w której pojawiają się aktualne informacje na temat rajdów. Więcej przeczytać można na stronie internetowej cyklu.


(red.)

kujawsko-pomorskie.pl