GOSTYCYN. Z wizytą u SUPERBOHATERÓW

Estimated read time 2 min read

Są takie dwa, bliźniacze, jeden umiejscowiono w Żalnie, drugi w Gostycynie. W obu serce szczelnie wypełnia ściany, a śmiech wylewa się oknami. W Żalnie byliśmy kilka tygodni temu, a teraz czas na Gostycyn. TOKiS – PRESS TV jak zawsze w zwariowany sposób, odwiedził DOMY SUPERBOHATERÓW. Dom kapitalnych dzieci z Gostycyna, a ciąg dalszy relacji przed nami.

Na zaproszenie Dyrektor Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Żalnie i w Gostycynie, Pani Agaty Fröhlke nie czekaliśmy długo. Okazja była wyjątkowa, bo właśnie wczoraj w domu gostycyńskich dzieci odbył się wyjątkowy bal w którym udział wzięli mieszkańcy obu placówek (również z Żalna).

Jak wiedzą nasi widzowie, nam zawsze uda się uzyskać znacznie więcej informacji, niż podczas kręcenia słynnej „setki”. W naszej relacji poznamy informacje, których daremnie szukać w innych mediach. Poznamy specyfikę pracy opiekunów, ich sylwetki, zakres pracy, niemniej, naszymi głównymi bohaterami będą dzieci, bo to one wczoraj miały swój bal – superbohaterów.

Zapraszamy do relacji filmowej i oczywiście fotograficznej.

***


(mrf.)

Od autora:

Jestem pod wrażeniem działalności obu placówek, inaczej, świata normalności, który stworzyli Państwo tym uroczym dzieciakom.

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza