Dwie znane lekarki zakończyły prowadzenie ośrodków zdrowia w Legbądzie i Raciążu.

Estimated read time 2 min read

Prowadziły przychodnie lekarskie w Legbądzie i Raciążu. Swoich pacjentów zawsze obdarzały życzliwością i troską.

Po ponad dwudziestu latach doktor Teresa Ossowska oraz doktor Daria Maciejszek zakończyły prowadzenie ośrodków zdrowia w Legbądzie i Raciążu. Swoją praktykę lekarską prowadziły jako spółka Lekarz Rodzinny S.C. Teresa Ossowska i Daria Maciejaszek.

W piątek (16.12) podczas sesji Rady Miejskiej w Tucholi burmistrz Tadeusz Kowalski w imieniu mieszkańców podziękował za wieloletnią, oddaną służbę oraz życzliwość, troskę i empatię, jaką obie lekarki obdarzyły swoich pacjentów.

„Przez te wszystkie lata słyszałem tylko pozytywne opinie na temat Pań pracy, oddania, z jakim podchodziłyście do pracy, jakie relacje potrafiłyście zbudować z mieszkańcami. Wielu z nich mówiło do mnie, że nawet jak się źle czuli, byli chorzy, to już samo powitanie jednej czy drugiej pani doktor szerokim uśmiechem, z poczuciem empatii, życzliwości powodowało, że po przekroczeniu progu od razu się lepiej czuli”.

– podkreślił burmistrz Tadeusz Kowalski, dziękując obu lekarkom za ich służbę na rzecz mieszkańców sołectw Raciąż i Legbąd.

Przypomnijmy, że oba ośrodki zdrowia zostały filiami Miejskiego Centrum Lekarskiego w Tucholi. Paniom dr Teresie Ossowskiej i dr Darii Maciejaszek życzymy przede wszystkim zdrowia, radości na co dzień i realizacji wszystkich planów.

 


(red.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza