0 2 min 8 miesięcy

Neohipisowski festiwal muzyczny „Moc Kwiatów” w Cekcynie miał już czwartą edycję. Święto muzyki trwało trzy dni, od godziny 18 do późnej nocy. Wśród sponsorów znalazł się także Powiat Tucholski.

W tym roku wśród wykonawców nie zabrakło gwiazd, do najbardziej znanych należeli m.in. Marek Piekarczyk (TSA), Robert Lighthouse z USA czy duet BAiKA (czyli Piotr Banach [Hey, Indios Bravos] i Kafi). To tylko drobna ich część, wszystkich można znaleźć na plakacie poniżej.

Atmosfera jak zwykle była wspaniała, o co zadbali organizatorzy: Wojciech Konikiewicz odpowiedzialny za całokształt muzyczny festiwalu oraz Czesław Chabowski, który nie tylko udostępnił miejsce na festiwal (Agroturystyka „Pod Modrzewiem” w Cekcynie), ale dbał też o zapewnienie gościom noclegów, wyżywienia i opowieści o Borach Tucholskich.

Wydarzenie miało charakter otwarty, bezpłatny dla widzów. Możliwe to było dzięki kilkumiesięcznym staraniom organizatorów oraz zaangażowaniu całego szeregu sponsorów, wolontariuszy i ludzi dobrej woli, za co należą im się gorące podziękowania.

Festiwal „Moc Kwiatów” oprócz walorów muzycznych pełni też ważną rolę promocyjną, przypominając uczestnikom i wykonawcom, że w Borach Tucholskich „Las Was przywita, a ludzie ugoszczą”. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję festiwalu „Moc Kwiatów”, która odbędzie się w sierpniu przyszłego roku.


(red.)

tucholski.pl

Zdjęcia: Wojciech Konikiewicz