MODERNIZACJA PRZECIWPOŻAROWA I AKUSTYCZNA TUCHOLSKIEGO OŚRODKA KULTURY

Estimated read time 1 min read

Tucholski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie do realizacji zadania pn. „Modernizacja przeciwpożarowa i akustyczna Tucholskiego Ośrodka Kultury”.

W ramach zadania „Modernizacja przeciwpożarowa i akustyczna Tucholskiego Ośrodka Kultury” w budynku TOK częściowo zmodernizujemy salę widowiskową, która zostanie dostosowana przeciwpożarowo i akustycznie.
Dostosowanie sali widowiskowej pod względem przeciwpożarowym i akustycznym poprzez odnowienie sufitu nad sceną i ścian oraz ich dostosowanie akustyczne umożliwi nam przeprowadzanie bezpiecznych imprez o odsłuchu wysokiej jakości.

Wszystkie działania stanowić będą komplet prac i będą kolejnym elementem rozpoczętej w 2022 roku inwestycji podnoszącej poziom zabezpieczenia przeciwpożarowego naszego obiektu, które jest wymagane przez Państwową Straż Pożarną.

Jest to zadanie interwencyjne, które ma zapewnić niezbędne warunki przeciwpożarowe wymagane do prowadzenia działalności (postanowienie Kujawsko–Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej z 2021 r. oraz decyzja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi z 2023 r.)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Wartość dofinansowania: 103 000 złotych.

Całkowita wartość: 141 750,00 złotych.


(red.)

tuchola.pl

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza